• bg_page
slider-img-07

Συμμετοχή του ΚΕΑΓΡΟ στο 3 TrophyΤροφή Meetup , Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023,17:00 στις εγκαταστάσεις OK!Thess, Κομοτηνής 2, Θεσσαλονίκη.

Το Διεπιστημονικό Κεντρο Αγροδιατροφής ΑΠΘ σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στο 3ο TrophyΤροφή Meetup του 2023 από τη Νέα Γεωργία Νέα Γενιά, την Τρίτη 19/9 στις 17:00 που θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις του OK!Thess, Κομοτηνής 2, Θεσσαλονίκη.

Η δράση συνδιοργανώνεται και υποστηρίζεται από την Αμερικανική Γεωργική Σχολή Θεσσαλονίκηςτο Perrotis College, το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, το Εθνικό Κέντρο Έρευνας & Τεχνολογικής Ανάπτυξης, το Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδας, το Κέντρο Αγροδιατροφής του Α.Π.Θ., το Τμήμα Γεωπονίας του Α.Π.Θ. και το Walk-Κέντρο Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας του Α.Π.Θ.

Η εκδήλωση απευθύνεται σε ερευνητές, φοιτητές, startups και επαγγελματίες που δραστηριοποιούνται στον κλάδο των τροφίμων και της πρωτογενούς παραγωγής και ενδιαφέρονται για την καινοτομία, τις νέες τεχνολογίες και την επιχειρηματικότητα.

Για περισσότερες πληροφορίες εδώ